IT Technician

Location
Gardno
Contract
Full time
Job Category
Logistics & Supply Chain

Szukamy obecnie osoby która dołączy do zespołu Warehouse IT jako Technik IT.

Miejsce pracy - Gardno, pod Szczecinem

Będąc częścią zespołu będziesz codziennie wspierał naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych we wszelkich zagadnieniach IT. U nas nie ma czasu na nudę - zapewniamy różnorodność zadań! Codziennie robimy wszystko aby stale ulepszać i przyspieszać nasz proces zamówień - Twoje osiągnięcia mogą znacząco wpływać na zadowolenie klientów.

Twoje codzienne zadania:

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu we wszelkich kwestiach związanych z IT

  • Wsparcie pierwszego i drugiego poziomu dla systemów Windows i Linux

  • Rozwiązywanie problemów IT na stanowiskach - komputery, drukarki, urządzenia mobilne

  • Konfigurowania, uaktualniania oraz wdrażania usprawnień dla miejsc pracy i infrastruktury IT

  • Nadzór nad infrastrukturą sieci (sprzęt, TCP / IP, router, Wi-Fi) za pomocą dostępnych narzędzi

 Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Dotychczasowe doświadczenie zawodowe z pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT - doświadczenie w dziedzinie logistyki IT będzie dodatkowym atutem.

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i serwerowych (TCP/IP, VLAN, Ethernet, WI-FI, DHCP, DNS, SSH, Windows Server)

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym.

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa danych oraz obsługa systemów Linux będzie dodatkowym atutem.

  • Dostępność - pracujemy zmianowo między godz 5:45 a 22:15; pełnimy dyżury również w soboty; dojazdy do pracy

Co oferujemy?

Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Co jeszcze?

Rozwój kariery:

  • dwa razy w roku oferujemy ocenę wyników Twojej pracy

  • naukę i rozwój dzięki naszej rozbudowanej platformie szkoleniowej Zalando

  • dołączając do regularnych spotkań zespołu, sesji pytań i odpowiedzi oraz okresowych, anonimowych ankiet pracowniczych, możesz tam zadawać pytania i przekazywać swoje opinie

  • wsparcie od międzynarodowego zespołu ekspertów; mentoring i możliwości rozwoju zawodowego

Wellbeing i równowagę między pracą a życiem prywatnym:

  • 2 dni płatnego urlopu na wolontariat

  • różnorodną ofertę sportową i zdrowotną - np. Multisport lub Edenred

  • kartę obiadową

  • Ubezpieczenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • wsparcie psychologa w ramach Programu Pomocy Pracownikom oraz innych profesjonalnych konsultantów

Benefity Finansowe

  • dostęp do programu akcji pracowniczych

  • 40% zniżki na zakupy produktów wysyłanych i sprzedawanych przez Zalando oraz 30% zniżki w Zalando Lounge

Podsumowując...

Poszukujemy osoby, która stałaby się częścią naszego zespołu, który każdego dnia robi wszystko, by spełniać potrzeby tysięcy klientów. W tym celu nieustannie staramy się ulepszać i usprawniać nasze systemy. Liczymy, że w razie potrzeby będziesz gotowy nacisnąć pedał gazu, byśmy wspólnie dotarli do wyznaczonych celów. Wyprzedzamy o kilometry współczesne technologie transportu, dlatego też potrzebujemy właśnie Ciebie, byś pomógł nam osiągnąć jeszcze więcej! Witamy w świecie Zalando!

INCLUSIVE BY DESIGN

W Zalando naszą wizją jest bycie punktem wyjścia dla mody - takiej, która jest inkluzywna z założenia. Oceniamy kandydatów wyłącznie na podstawie kwalifikacji, zasług i potrzeb biznesowych. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, bez względu na tożsamość płciową, orientację seksualną, sposób wyrażania się, kolor skóry, pochodzenie etniczne, przekonania religijne i stopień niepełnosprawności. Jedyne, co potrzebujemy wiedzieć, to dlaczego to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem/odpowiednią kandydatką na to stanowisko, dlatego prosimy nie umieszczać w CV swojego zdjęcia, informacji o wieku i o stanie cywilnym. Zależy nam na zapewnieniu Ci doskonałego employee experience, dlatego, prosimy o poinformowanie nas o wszelkich udogodnieniach, których potrzebujesz, abyśmy mogli jak najlepiej wspierać Cię i pomagać Ci w procesie tej rekrutacji.

Do.BETTER - nasza strategia różnorodności i integracji: https://corporate.zalando.com/en/diversity-inclusion

Nasze grupy dla pracowników: https://corporate.zalando.com/en/diversity-inclusion/our-employee-resource-groups

Zainteresowaliśmy Cię?

Wyślij swoją aplikację i dołącz do nas!

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy! - odezwiemy się do kandydatów spełniających nasze oczekiwania.

Recruiter

Magdalena Stanko

magdalena.stanko@zalando.pl

Please note that all applications must be completed using the online form - we do not accept applications via e-mail.

About Zalando

It’s the perfect time to join Zalando on our journey to build the leading pan-European ecosystem for fashion and lifestyle e-commerce. Help us offer an inspiring and quality multi-brand shopping experience for fashion and lifestyle products to about 50 million active customers in 25 markets. Or be part of our logistic infrastructure, software or service capabilities to help brands and retailers run and scale their entire e-commerce business, on or off Zalando. Join our Zalando ecosystem, to enable positive change for the fashion and lifestyle industry.

Learn more about our culture