IT Technician

Location
Gardno
Contract
Full time
Job Category
Logistics & Supply Chain

Szukamy obecnie osoby która dołączy do zespołu Warehouse IT jako Technik IT.

Miejsce pracy - Gardno, pod Szczecinem

Będąc częścią zespołu będziesz codziennie wspierał naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych we wszelkich zagadnieniach IT. U nas nie ma czasu na nudę - zapewniamy różnorodność zadań! Codziennie robimy wszystko aby stale ulepszać i przyspieszać nasz proces zamówień - Twoje osiągnięcia mogą znacząco wpływać na zadowolenie klientów.

Twoje codzienne zadania:

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu we wszelkich kwestiach związanych z IT

  • Wsparcie pierwszego i drugiego poziomu dla systemów Windows i Linux

  • Rozwiązywanie problemów IT na stanowiskach - komputery, drukarki, urządzenia mobilne

  • Konfigurowania, uaktualniania oraz wdrażania usprawnień dla miejsc pracy i infrastruktury IT

  • Nadzór nad infrastrukturą sieci (sprzęt, TCP / IP, router, Wi-Fi) za pomocą dostępnych narzędzi

 Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Dotychczasowe doświadczenie zawodowe z pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT - doświadczenie w dziedzinie logistyki IT będzie dodatkowym atutem.

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i serwerowych (TCP/IP, VLAN, Ethernet, WI-FI, DHCP, DNS, SSH, Windows Server)

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym.

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa danych oraz obsługa systemów Linux będzie dodatkowym atutem.

  • Dostępność - pracujemy zmianowo między godz 5:45 a 22:15; pełnimy dyżury również w soboty; dojazdy do pracy

Co oferujemy?

Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Co jeszcze?

Rozwój kariery:

  • dwa razy w roku oferujemy ocenę wyników Twojej pracy

  • naukę i rozwój dzięki naszej rozbudowanej platformie szkoleniowej Zalando

  • dołączając do regularnych spotkań zespołu, sesji pytań i odpowiedzi oraz okresowych, anonimowych ankiet pracowniczych, możesz tam zadawać pytania i przekazywać swoje opinie

  • wsparcie od międzynarodowego zespołu ekspertów; mentoring i możliwości rozwoju zawodowego

Wellbeing i równowagę między pracą a życiem prywatnym:

  • 2 dni płatnego urlopu na wolontariat

  • różnorodną ofertę sportową i zdrowotną - np. Multisport lub Edenred

  • kartę obiadową

  • Ubezpieczenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • wsparcie psychologa w ramach Programu Pomocy Pracownikom oraz innych profesjonalnych konsultantów

Benefity Finansowe

  • dostęp do programu akcji pracowniczych

  • 40% zniżki na zakupy produktów wysyłanych i sprzedawanych przez Zalando oraz 30% zniżki w Zalando Lounge

Podsumowując...

Poszukujemy osoby, która stałaby się częścią naszego zespołu, który każdego dnia robi wszystko, by spełniać potrzeby tysięcy klientów. W tym celu nieustannie staramy się ulepszać i usprawniać nasze systemy. Liczymy, że w razie potrzeby będziesz gotowy nacisnąć pedał gazu, byśmy wspólnie dotarli do wyznaczonych celów. Wyprzedzamy o kilometry współczesne technologie transportu, dlatego też potrzebujemy właśnie Ciebie, byś pomógł nam osiągnąć jeszcze więcej! Witamy w świecie Zalando!

INCLUSIVE BY DESIGN

W Zalando naszą wizją jest bycie punktem wyjścia dla mody - takiej, która jest inkluzywna z założenia. Oceniamy kandydatów wyłącznie na podstawie kwalifikacji, zasług i potrzeb biznesowych. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, bez względu na tożsamość płciową, orientację seksualną, sposób wyrażania się, kolor skóry, pochodzenie etniczne, przekonania religijne i stopień niepełnosprawności. Jedyne, co potrzebujemy wiedzieć, to dlaczego to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem/odpowiednią kandydatką na to stanowisko, dlatego prosimy nie umieszczać w CV swojego zdjęcia, informacji o wieku i o stanie cywilnym. Zależy nam na zapewnieniu Ci doskonałego employee experience, dlatego, prosimy o poinformowanie nas o wszelkich udogodnieniach, których potrzebujesz, abyśmy mogli jak najlepiej wspierać Cię i pomagać Ci w procesie tej rekrutacji.

Do.BETTER - nasza strategia różnorodności i integracji: https://corporate.zalando.com/en/diversity-inclusion

Nasze grupy dla pracowników: https://corporate.zalando.com/en/diversity-inclusion/our-employee-resource-groups

Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando, masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Celebrujemy różnorodność i inkluzywność, angażujemy się w budowanie zespołów, które reprezentują różne środowiska, perspektywy i umiejętności. Decyzja o zatrudnieniu jest podejmowana na podstawie kwalifikacji, doświadczenia i potrzeb biznesowych. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Bardzo ważne jest dla nas przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz zasad etycznych. Zapoznaj się z naszym procesem sygnalizowania nieprawidłowości: https://corporate.zalando.com/en/raise-your-concern

Zainteresowaliśmy Cię?

Wyślij swoją aplikację i dołącz do nas!

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy! - odezwiemy się do kandydatów spełniających nasze oczekiwania.

Recruiter

Magdalena Stanko

magdalena.stanko@zalando.pl

Bitte beachte, dass alle Bewerbungen mit dem Online-Formular ausgefüllt werden müssen – wir akzeptieren keine Bewerbungen per E-Mail.

Über Zalando

Es ist die perfekte Zeit, sich Zalando auf unserer Reise anzuschließen, das führende E-Commerce-Ökosystem für den europäischen Mode- und Lifestyle-Markt aufzubauen. Hilf uns, rund 50 Millionen aktiven Kund*innen in 25 Märkten ein inspirierendes und qualitätsorientiertes Einkaufserlebnis für Mode- und Lifestyle-Produkte zahlreicher Marken aus einer Hand zu bieten. Oder sei Teil unserer Zalando Logistik-, Software- und Service-Infrastruktur, um Marken und Einzelhändler bei ihren E-Commerce-Transaktionen in ganz Europa zu unterstützen – sowohl auf als auch außerhalb der Zalando Plattform. Komm zu uns, um mit diesem Ökosystem einen positiven Wandel in der Mode- und Lifestylebranche zu bewirken.