Materiał Flow Technology Technician

Location
Bydgoszcz
Contract
Full time
Job Category
IT Consulting & Operations

Do Naszej nowej lokalizacji w Bydgoszczy poszukujemy osobę, która stałaby się częścią Naszego zespołu, który każdego dnia robi wszystko, by spełniać potrzeby tysięcy klientów.

Witamy w świecie Lounge by Zalando!

Osoba na stanowisku Technika ds. Technologii Przepływu i Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialna między innymi za utrzymanie naszego wewnętrznego systemu logistycznego oraz będzie pomagać w ulepszaniu i przyspieszaniu procesu składania zamówień.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

● Kontrola i obsługa systemów przepływu materiałów w zakładzie, analizy błędów oraz niezaplanowanych przestojów ,

● Utrzymywanie najwyższej sprawności technicznej maszyn poprzez wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych i wdrażanie działań prewencyjnych,

● Usuwanie bieżących problemów technicznych, awarii i usterek, samodzielnie lub w zespole ,

● Zarządzanie działaniem maszyn i urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem, obowiązującymi procedurami oraz dokumentacją techniczną,

● Współpraca i nadzór nad serwisami zewnętrznymi, kontakt z wsparciem i serwisem gwarancyjnym producenta,

● Przygotowanie i nadzór nad zapleczem technicznym działu w tym kontrola i zapewnienie stanu części zapasowych, narzędzi, procedur wewnętrznych i właściwej dokumentacji technicznej,

● Współdziałanie z działami operacyjnymi, wszechstronne raportowanie, dbanie o właściwą i otwartą komunikacje w dziale.

WYMAGANIA:

● Wykształcenie techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki lub mechaniki,

● Zdolność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania oraz analizowania diagramów elektrycznych i mechanicznych,

● Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej bądź logistycznej,

● Posiadanie uprawnień SEP do 1kV jest mile widziane

● Biegłość w języku polskim zarówno w mowie jak i piśmie. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY:

Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando, masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Co jeszcze? Do zaoferowania mamy jeszcze więcej:

● Umowę o pracę.

● Atrakcyjny system benefitów (min. 40% zniżki pracowniczej oraz program akcji pracowniczych).

● Zespół ekspertów z całego świata, dzięki któremu rozwiniesz się osobiście i zawodowo.

● Międzynarodową kulturę organizacyjną, która bierze pod uwagę Twoje umiejętności.

● Nie tylko pracujemy razem. Razem też się bawimy!

Celebrujemy różnorodność i inkluzyjność, angażujemy się w budowanie zespołów, które reprezentują różne środowiska, perspektywy i umiejętności. Decyzja o zatrudnieniu jest podejmowana na podstawie kwalifikacji, doświadczenia i potrzeb biznesowych.

O LOUNGE BY ZALANDO

Lounge by Zalando to internetowy klub zakupowy, zajmujący się sprzedażą produktów luksusowych marek odzieżowych oraz artykułów lifestylowych w 17 krajach Europy. Członkom naszego klubu oferujemy codzienne, ograniczone czasowo kampanie sprzedaży z rabatami do 75% zniżki od zalecanej ceny detalicznej.

Lounge by Zalando to jednak o wiele więcej niż zniżki. Naszą silną stroną jest solidne doświadczenie w branży modowej i znajomość trendów: od popularnych marek, poprzez niszowe reprezentowane przez niezależnych projektantów, aż po marki międzynarodowe oraz luksusowe. Dbamy o to, by wyjść naprzeciw gustom modowym wszystkich naszych klientów, którzy szukają najlepszych produktów w najlepszych cenach. Współpracując z naszymi partnerami, jesteśmy pionierami w zakresie innowacyjnego łańcucha dystrybucji, dostaw oraz procesów produkcyjnych, oferując skuteczne i inteligentne rozwiązania, tworząc nowy i wygodny sposób na robienie zakupów oraz nowy model sprzedaży.

Prosimy by wszystkie aplikacje były wypełnione za pomocą formularza online - nie akceptujemy aplikacji CV wysłanych tradycyjną drogą e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zalando Lounge Operations Bydgoszcz Polska sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Recruiter

Daria Bautembach

daria.bautembach@zalando.pl

Please note that all applications must be completed using the online form - we do not accept applications via e-mail.

About Zalando

It’s the perfect time to join Zalando on our journey to build the leading pan-European ecosystem for fashion and lifestyle e-commerce. Help us offer an inspiring and quality multi-brand shopping experience for fashion and lifestyle products to about 50 million active customers in 25 markets. Or be part of our logistic infrastructure, software or service capabilities to help brands and retailers run and scale their entire e-commerce business, on or off Zalando. Join our Zalando ecosystem, to enable positive change for the fashion and lifestyle industry.

Learn more about our culture